ZŁOMOWANIE AUT
DOSTAWCZYCH

Nasza firma zajmuje się legalnym i profesjonalnym złomowaniem samochodów dostawczych. Dzwonisz, przyjeżdżamy po Twój pojazd lawetą. UWAGA! Nawet za uszkodzone auto płacimy gotówką i otrzymujesz dokumenty, które pozwolą Ci na wycofanie pojazdu z ruchu drogowego.

AUTO SZROT DOSTAWCZAKÓW

Jakie samochody złomujemy?

Złomowanie Busów

Złomujemy wszystkie busy i autokary - uszkodzone, rozbite czy skorodowane.

Złomowanie Vanów

Posiadasz typowego VANA i odmawia Ci posłuszeństwa? Nie wahaj się i spienięż go nawet w 24 godziny. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie ciężarówek

Złomujemy i poddajemy autokasacji ciężarówki każdego rodzaju. Jeśli myślisz, że Twoja ciężarówka nie jest już nic warta, zadzwoń do nas i odzyskaj za nią jakiekolwiek pieniądze.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz skup aut dostawczych?

+ 0
Kupionych pojazdów
+ 0
Zezłomowanych busów
+ 0 tys
Przejechanych Kilometrów
+ 0
Zadowolonych Klientów
Złomujemy duże samochody

Złomuj, otrzymaj gotówkę i wyrejestruj swój pojazd

Legalne złomowanie dostawczego samochodu może odbywać się jedynie w Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie takiego ruchu nie jest legalne i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód dostawczy czy ciężarówkę możesz nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że wszystkie formalności zostaną dopełnione i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot samochodów dostawczych

Do naszej firmy możesz zgłosić się praktycznie z każdym samochodem. Niezależnie czy jest to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli posiadasz tego typu samochód, możesz zadzwonić i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy z samochodów można rozebrać i wyciągnąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja dużych samochodów to idealne miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Złomowanie auta dostawczego, ciężarówki, tira, busa czy vana? Nie brzmi to dobrze. Niestety, każdy z nas może spotkać się z sytuacją, kiedy nasz samochodów ulegnie wypadkowi, albo ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa coraz częściej. W takim wypadku, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut dostawczych.

Jak działa złomowanie? Chodzi o to, że nasze auto zostanie rozebrane na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie i w pełni legalnie, dzięki czemu po całym procesie otrzymasz wszelką niezbędną dokumentację auto kasacji dla samochodów dużych, która pozwoli Ci na załatwienie spraw urzędowych.

Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie w tym zakresie.